Bertan Asllani - Pranoje Chords

 
3 fr
         
         
         
         
         
X
1
3
4
2
1
8 fr
         
         
         
         
         
1
3
4
1
1
1
         
         
         
         
         
X
3
1
X
X
         
         
         
         
         
X
4
1
2
X
8 fr
         
         
         
         
         
X
X
3
1
1
1
10 fr
         
         
         
         
         
X
X
1
3
4
2

12 fr
         
         
         
         
         
X
4
3
1
2
X
7 fr
         
         
         
         
         
1
3
4
2
1
1
         
         
         
         
         
X
2
1
X
3
         
         
         
         
         
X
1
4
4
4
X
         
         
         
         
         
X
1
3
3
3
1
4 fr
         
         
         
         
         
4
3
1
1
1
X
4 fr
         
         
         
         
         
3
2
1
1
1
4

9 fr
         
         
         
         
         
X
X
1
3
4
3
11 fr
         
         
         
         
         
X
4
3
1
2
1
         
         
         
         
         
X
1
2
3
5 fr
         
         
         
         
         
1
3
4
2
1
1
2 fr
         
         
         
         
         
X
1
1
1
4
         
         
         
         
         
X
X
1
2
2 fr
         
         
         
         
         
3
2
1
1
1
4
7 fr
         
         
         
         
         
X
X
1
3
4
3

9 fr
         
         
         
         
         
X
4
3
1
2
1
12 fr
         
         
         
         
         
X
1
3
3
3
1
No chord
    
Standard guitar tuning:
E
A
D
G
B
E
No capo

Cm B A

Pas nje kohe shum te gjat, ende pres qe te ndryshohem me ndodh si per inat, ti me thua se me don po kjo zemer se veren, me duhet sensacion Hou uo uuu REF: Nuk dua tet lendoj, ndaj un te them largohu e pa mundur esht te dashuroj Nuk dua tet lendoj gjej nje tjeter qe te do dhe te jep ate qe enderon Hooo oo ska me e jona Hooo oo moren fund ditet tona kujtimet na u treten tash mendo ti per vetveten, me mir e ke Hooooo ooo pranoje te verteten oo... Te dhurova oqean jo me gzime po deshprime, kto dhimbje si i mban te kam then se dodryshoj s'esht e leht aspak per mua e jona perfundoj Hou uo uuu REF: Nuk dua tet lendoj, ndaj un te them largohu e pa mundur esht te dashuroj Nuk dua tet lendoj gjej nje tjeter qe te do dhe te jep ate qe enderon Hooo oo ska me e jona Hooo oo moren fund ditet tona kujtimet na u treten tash mendo ti per vetveten, me mir e ke Hooooo ooo pranoje te verteten oo... Po te ishte leht heey do te kerkoja tjeter jet per ty, do ta dhuroja ty,hou si ngushllim per at qe me ke humbur. Po te ishte leht heey do te kerkoja tjeter jet per ty, do ta dhuroja ty qe ti te jetosh e lumtur oooo

All Content on this page is the property of the copyright owner of the original composition.